Rozpis nadcházejících událostí

NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI v rozmezí od 24.5. do 30.6.2024

Den Čas Místo a text
pátek
24.5.
17:00 Deblín: za Ludvíka Juříčka, dvoje rodiče a zemřelou přízeň
sobota
25.5.
07:45 Deblín: za Jana a Marii Šebkovy, Růženu Zavřelovu, živou a zemřelou rodinu
neděle
26.5.
08:00 KNV: za nová kněžská a jáhenská povolání
09:00 Svatoslav: Bohoslužba slova
09:30 Křoví: za živou a zemřelou rodinu Dvořáčkovu, Piskovu, Horkou, Bartoníkovu; Josefa a Otílii Komínkovy, jejich rodiče, sourozence, živou a zemřelou přízeň
11:00 Deblín: za děti, rodiče a kmotry
14:00 Fara Křoví: Farní den
středa
29.5.
17:30 Křoví: na úmysl dárce
čtvrtek
30.5.
16:00 KNV: za rodinu Pohankovu, Maškovu, živou a zemřelou přízeň
pátek
31.5.
17:00 Deblín: za Marii Crhovou, manžela a celou rodinu
18:00 Fara Deblín: Setkání PFR
sobota
1.6.
11:00 Deblín: na poděkování
neděle
2.6.
07:45 Deblín: za rodinu Urbanovu, Horákovu a Kolářovu
09:30 Křoví: za děti, rodiče a kmotry
11:00 KNV: za Marii Jaškovou, manžela, syny Josefa a Jaroslava, živou a zemřelou přízeň
11:00 Svatoslav: na úmysl dárce
pondělí
3.6.
17:00 Deblín: na úmysl dárce
středa
5.6.
17:30 Křoví
čtvrtek
6.6.
16:00 KNV: za Pavla Antla, rodinu Jakešovu, Madronovu, Antlovu, živou a zemřelou přízeň
pátek
7.6.
17:00 Deblín: Noc kostelů
17:00 Deblín: na poděkování
17:30 Svatoslav: Noc kostelů
Noc kostelů
sobota
8.6.
07:45 Deblín: za živou a zemřelou rodinu Koudelkovu
neděle
9.6.
07:45 Deblín: za Farnost
09:00 Svatoslav: Bohoslužba slova
09:30 Křoví: za Antonína a Vlastu Ráčkovy, jejich rodiče, syna; Miroslava a Marii Ráčkovy, živou a zemřelou přízeň
11:00 KNV: za děti, rodiče a kmotry
středa
12.6.
17:30 Křoví
čtvrtek
13.6.
17:00 Deblín: za zemřelou rodinu Lundovu
pátek
14.6.
17:00 Deblín: za Jana Růdu, jeho rodiče, Boží pomoc a ochranu
sobota
15.6.
07:45 Deblín: za rodinu Jenišovu, rodiče Zemánkovy, syna, Josefa Zavřela a Jana Ambrože
neděle
16.6.
07:45 Deblín: za Marii Novotnou, manžela, dva syny, rodinu Myslivcovu a Boží ochranu
09:00 Svatoslav: Bohoslužba slova
09:30 Křoví: za Farnost
11:00 KNV: za živé a zemřelé obyvatele obce
středa
19.6.
17:30 Křoví
čtvrtek
20.6.
16:00 KNV: za rodiče Pestrovy, Urbanovy, dva syny a celou přízeň
pátek
21.6.
17:00 Deblín: za Ladislava Juříčka, dvoje rodiče, sourozence a celou přízeň
sobota
22.6.
07:45 Deblín: na úmysl dárce
neděle
23.6.
07:45 Deblín: za rodinu Steinhauserovu, Gruberovu a celou přízeň
09:00 Svatoslav: Bohoslužba slova
09:30 Křoví: za rodinu Flekovu, Lacinovu; rodinu Urbánkovu, Zavřelovu a duše v očistci
11:00 KNV: za Farnost
středa
26.6.
17:30 Křoví
čtvrtek
27.6.
16:00 KNV
pátek
28.6.
17:00 Deblín: na poděkování
sobota
29.6.
07:45 Deblín: za Pavla Koudelku, živou a zemřelou rodinu
neděle
30.6.
07:45 Deblín: za Farnost
09:00 Svatoslav: Bohoslužba slova
09:30 Křoví: za živou a zemřelou rodinu Pokornou a Novákovu
11:00 KNV