Kalendář akcí a událostí farnosti

Květen 2024

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
1sv. Josefa dělníka
2sv. Atanáše, biskupa a učitele církve
3sv. Filipa a Jakuba, apoštolů
  • 15:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 15:00 - 15:30
    • Kostel farní sv. Petra a Pavla
    • Označení: Křoví (Křoví)

    pohřební mše svatá za Františka Havelku

  • 17:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:00 - 17:30
    • Kostel farní sv. Mikuláše
    • Označení: Deblín (Deblín)

    za Jana a Anežku Suštrovy, dvoje rodiče, rodiče Bednářovy, Boží ochranu

4sobota 5. velikonočního týdne
  • 10:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:00 - 10:30
    • Kostel farní sv. Mikuláše
    • Označení: Deblín (Deblín)

    pohřební mše svatá za Helenu Vítovou

56. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
  • 07:45 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:45 - 08:45
    • Kostel farní sv. Mikuláše
    • Označení: Deblín (Deblín)

    za Josefa a Helenu Vítovy a celou zemřelou přízeň

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:30
    • Kostel farní sv. Petra a Pavla
    • Označení: Křoví (Křoví)

    za Farnost

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 12:00
    • Kostel farní Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Svatoslav (Svatoslav)

    na úmysl dárce

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 12:00
    • Kostel filiální sv. Antonína Paduánského
    • Označení: KNV (Kuřimská Nová Ves)

    za Ludmilu a Josefa Tomkovy, Jaroslava Laštůvku, rodiče Tomkovy, Dobešovy, živou a zemřelou rodinu

6sv. Jana Sarkandra, kněze a mučedníka
7úterý 6. velikonočního týdne
8Panny Marie, prostřednice všech milostí
9Nanebevstoupení Páně
  • 16:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:00 - 16:30
    • Kostel filiální sv. Antonína Paduánského
    • Označení: KNV (Kuřimská Nová Ves)

    za Ludvíka Doležala, živou a zemřelou rodinu

10pátek 6. velikonočního týdne (začíná devítidenní příprava na slavnost Seslání Ducha Svatého)
11sobota 6. velikonočního týdne
  • 07:45 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:45 - 08:15
    • Kostel farní sv. Mikuláše
    • Označení: Deblín (Deblín)

    za Zdeňku a Stanislava Štěrbovy, rodiče, vnuka Davida a celou zemřelou přízeň

  • 15:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 15:00 - 16:00
    • Kostel filiální sv. Antonína Paduánského
    • Označení: KNV (Kuřimská Nová Ves)

    za Mons. Jana Podveského a ostatní kněze, kteří zde působili

127. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • Kostel filiální sv. Antonína Paduánského
    • Označení: KNV (Kuřimská Nová Ves)

    Mše svatá nebude

  • 09:00 Bohoslužba slova
    Bohoslužba slova
    • 09:00 - 10:00
    • Kostel farní Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Svatoslav (Svatoslav)

    Bohoslužba slova

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:30
    • Kostel farní sv. Petra a Pavla
    • Označení: Křoví (Křoví)

    za manžela, vnuka, živou a zemřelou rodinu Knoflíčkovu, Špačkovu, přízeň a duše v očistci

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 12:00
    • Kostel farní sv. Mikuláše
    • Označení: Deblín (Deblín)

    za živé a zemřelé obyvatele obce

13Panny Marie Fatimské
  • 17:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:00 - 17:30
    • Kostel farní sv. Mikuláše
    • Označení: Deblín (Deblín)

    za živé a zemřelé členy živého růžence

14sv. Matěje, apoštola
15středa 7. velikonočního týdne
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:00
    • Kostel farní sv. Petra a Pavla
    • Označení: Křoví (Křoví)

    za Ludvíka Doležala, živou a zemřelou rodinu

16sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka
  • 16:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:00 - 16:30
    • Kostel filiální sv. Antonína Paduánského
    • Označení: KNV (Kuřimská Nová Ves)

    za Františka Chmelíčka, rodiče, živou a zemřelou přízeň

17pátek 7. velikonočního týdne
  • 17:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:00 - 17:30
    • Kostel farní sv. Mikuláše
    • Označení: Deblín (Deblín)

    za rodinu Ondrovu, Bednářovu, Juříčkovu, Boží ochranu

18sv. Jana I., papeže a mučedníka
19Seslání Ducha Svatého
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • Kostel filiální sv. Antonína Paduánského
    • Označení: KNV (Kuřimská Nová Ves)

    za Farnost

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:30
    • Kostel farní sv. Petra a Pavla
    • Označení: Křoví (Křoví)

    za Miloslava Pokladníka, Ludmilu Balabánovu, živou a zemřelou přízeň

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 12:00
    • Kaple sv. Jana Nepomuckého
    • Označení: Čížky (Čížky)

    za živé a zemřelé obyvatele obce

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 12:00
    • Kostel farní Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Svatoslav (Svatoslav)

    na úmysl dárce

20Panny Marie Matky Církve
  • 17:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:00 - 17:30
    • Kostel farní sv. Mikuláše
    • Označení: Deblín (Deblín)

    za Josefa Musila, živou a zemřelou přízeň

21Výročí posvěcení katedrály
22sv. Rity z Cascie, řeholnice
23Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze
  • 16:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:00 - 16:30
    • Kostel filiální sv. Antonína Paduánského
    • Označení: KNV (Kuřimská Nová Ves)

    za rodinu Staňkovu, Lacinovu, Balákovu, živou a zemřelou přízeň

24den modliteb za církev v Číně
  • 17:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:00 - 17:30
    • Kostel farní sv. Mikuláše
    • Označení: Deblín (Deblín)

    za Ludvíka Juříčka, dvoje rodiče a zemřelou přízeň

25sv. Bedy Ctihodného, kněze a učitele církve, nebo sobotní památka Panny Marie
  • 07:45 Mše svatá
    Mše svatá
    • 07:45 - 08:15
    • Kostel farní sv. Mikuláše
    • Označení: Deblín (Deblín)

    za Jana a Marii Šebkovy, Růženu Zavřelovu, živou a zemřelou rodinu

26Nejsvětější Trojice
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • Kostel filiální sv. Antonína Paduánského
    • Označení: KNV (Kuřimská Nová Ves)

    za nová kněžská a jáhenská povolání

  • 09:00 Bohoslužba slova
    Bohoslužba slova
    • 09:00 - 10:00
    • Kostel farní Nanebevzetí Panny Marie
    • Označení: Svatoslav (Svatoslav)

    Bohoslužba slova

  • 09:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:30 - 10:30
    • Kostel farní sv. Petra a Pavla
    • Označení: Křoví (Křoví)

    za živou a zemřelou rodinu Dvořáčkovu, Piskovu, Horkou, Bartoníkovu; Josefa a Otílii Komínkovy, jejich rodiče, sourozence, živou a zemřelou přízeň

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 12:00
    • Kostel farní sv. Mikuláše
    • Označení: Deblín (Deblín)

    za děti, rodiče a kmotry

  • 14:00 Oznámení
    Oznámení
    • 14:00 - 18:00
    • Fara Křoví
    • Označení: Fara Křoví (Křoví)

    Farní den

27sv. Augustina z Canterbury, biskupa
28úterý 8. týdne v mezidobí
29sv. Pavla VI., papeže
30Těla a Krve Páně
  • 16:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:00 - 16:30
    • Kostel filiální sv. Antonína Paduánského
    • Označení: KNV (Kuřimská Nová Ves)

    za rodinu Pohankovu, Maškovu, živou a zemřelou přízeň

31Navštívení Panny Marie